Реакциите след битката Германия – Франция

Антоан Гризман е героят на срещата срещу Германия, след която Франция си осигури място във финала на UEFA EURO 2016 срещу Португалия. Реакциите след решаващата битка представи Деян Веселинов в „Здравей, България”.

Футболистите на Дидие Дешан надвиха световния шампион Германия с 2:0 в Марсилия след две попадения на Антоан Гризман във всяко от полувремената, припомня Gong.bg. Нападателят се разписа от дузпа в продължението на първата част и вкара отново в 73-ата минута след поредица от грешки в немската отбрана. Във видеото вижте какво разказа Деян Веселинов в „Здравей, България”.

Финалът на UEFA EURO 2016 е в неделя, 10 юли, от 22.00 ч. по NOVA, мача можете да гледате на живо и в euro2016.gong.bg

Футболните срещи от програмата на UEFA EURO 2016 се излъчват в партньорство между Нова Броудкастинг Груп и Българската национална телевизия.