Националите ни приключиха участието си на Световното първенство с общо 4 победи и 4 загуби

Българският национален отбор по волейбол загуби от Канада с 2:3 гейма /19:25, 14:25, 25:21, 25:19, 10:15/ в третия си, последен мач от група G на втория етап на Световното първенство за мъже, предаде Gong.bg

СНИМКИ ВИЖТЕ ТУК

Волейболистите ни не намираха начин да се противопоставят на по-мотивирания си съперник в първите два гейма и едва в третия показаха "зъби" срещу канадците, намалявайки пасива си. Последва оспорван четвърти гейм, в край на който България излезе напред и успя да спечели, за да вкара мача в тайбрек. Националите ни опитаха да се преборят с канадците, но противникът взе аванс, достатъчен за крайния успех с 3:2 гейм.

Така България приключи Световното първенство с общо четири победи и четири загуби, и остана извън Финланата шестица, която ще се проведе в Торино.

За още информация: Gong.bg

Новините на NOVA - вече и в Instagram, последвайте ни. За още новини харесайте и страницата ни във Facebook ТУК.