Разградчани взеха нещата в свои ръце още от първата минута

„Лудогорец” разгроми с 5:0 уелския „Дъ Ню Сейнтс” в мач от Лига Европа.

„Лудогорец” взе нещата в свои ръце още от първата минута. Възпитаниците на треньора Стойчо Стоев бързо показаха, че са далеч по-класният тим в срещата, предаде Gong.bg.

СНИМКИ ВИЖТЕ ТУК

В 9-ата минута Райън Харингтън от „Дъ Ню Сейнтс” си отбелязва нелеп автогол.

Третото попадение отбеляза Лукоки в 43-тата минута. Кешеру отбеляза четвърти гол за „Лудогорец” в 65-тата минута. А Козми Моци направи 5:0 в 76-ата минута. В 28-мата минута топката попадна в Клаудиу Кешеру, който с едно докосване изведе Мавис Чибота, крилото на домакините премина покрай вратаря и с лекота реализира за 2:0.

Двубоят се игра на стадион „Лудогорец Арена” в Разград и започна в 20:30, предаде Gong.bg.