Това стана с дузпа в последната минута на първото полувреме

Вицешампионът на България – ЦСКА, направи равенство – 1:1, срещу украинския „Заря” (Луганск) в първи мач от третия елиминационен кръг преди групите на Лига Европа, предаде Gong.bg.

„Червените” поведоха в 12-ата минута след удар на Евандро да Силва, но в добавеното време на първата част Владлен Юрченко изравни резултата на Националния стадион „Васил Левски” след точно изпълнена дузпа.

Наказателен удар, който остана много дискусионен, след като реферът отсъди игра с ръка на Раул Албентоса, който се хвърли на шпагат, а кълбото първо се удари в гърдите му и после към ръката.

Реваншът в Запорожие е след точно една седмица, на 15-и август.