ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“ е с № 5 в бюлетината.

Представляващ/и според удостоверението за актуално състояние: Искрен Василев Веселинов; Ангел Чавдаров Джамбазки; Александър Маиров Сиди; Юлиан Кръстев Ангелов

Водачи на листи:

1 МИР Благоевград – Ангел Джамбазки – евродепутат и съпредседател на ВМРО.

2 МИР Бургас – Александър Сиди – съпредседател на ВМРО, народен представител в 44-тото Народно събрание.

3 МИР Варна – Искрен Веселинов – съпредседател на ВМРО, народен представител в 43-тото и 44-тото Народно събрание.

4 МИР Велико Търново – Евгени Коев, учител, общински съветник в старата столица.

5 МИР Видин – Петьо Цеков.

6 МИР Враца – Красимир Богданов – член на ръководството на ВМРО, народен представител в 43-тото и 44-тото Народно събрание.

7 МИР Габрово – Милен Михов – член на ръководството на ВМРО, народен представител в 43-тото и 44-тото Народно събрание.

8 МИР Добрич – Атанас Атанасов – председател на ВМРО в Балчик, общински съветник в морската община.

9 МИР Кърджали – Иво Пазарджиев – председател на ОбС – Русе.

10 МИР Кюстендил – Георги Петров – председател на ВМРО – Кюстендил.

11 МИР Ловеч – Тихомир Лилов – председател на ВМРО в Троян.

12 МИР Монтана – Софрони Захариев – председател на ВМРО – Монтана.

13 МИР Пазарджик – Стефан Балабанов – член на ръководството на ВМРО, бивш заместник-министър в МВР.

14 МИР Перник – Д-р Султанка Петрова – председател на Националната женска организация на ВМРО, народен представител в 43-тото Народно събрание, бивш заместник-министър в МТСП.

15 МИР Плевен – Д-р Калин Поповски, акушер-гинеколог, народен представител в 44-тото Народно събрание.

16 МИР Пловдив – Александър Сиди – съпредседател на ВМРО, народен представител в 44-тото Народно събрание.

17 МИР Пловдив-област – Светлозар Янков – член на ръководството на ВМРО, общински съветник в ОбС - Карлово.

18 МИР Разград – Цветелин Радулов - офицер от запаса и резерва, председател на „Сдружение за патриотично възпитание на младежта Приказка за България“.

19 МИР Русе – Галин Григоров – член на ръководството на ВМРО, бивш областен управител на област Русе.

20 МИР Силистра – Илко Илиев – икономист, спортен деятел.

21 МИР Сливен – Георги Дракалиев – член на ръководството на ВМРО, общински съветник в Бургас.

22 МИР Смолян – Иво Пазарджиев – председател на ОбС Русе.

23 МИР София 23 – Юлиан Ангелов – главен секретар на ВМРО и председател на централния предизборен щаб на партията, народен представител в 43-тото и 44-тото Народно събрание.

24 МИР София 24 – Карлос Контрера – председател на групата общински съветници от ВМРО в Столичния общински съвет.

25 МИР София 25 – Ангел Джамбазки – съпредседател на ВМРО и евродепутат.

26 МИР София-област – Юлиан Ангелов - главен секретар на ВМРО и председател на централния предизборен щаб на партията, народен представител в 43-тото и 44-тото Народно събрание.

27 МИР Стара Загора – Красимир Червилов – член на ръководството на ВМРО, управител на Държавна опера – Стара Загора.

28 МИР Търговище – Анита Станчева – адвокат.

29 МИР Хасково – Антон Иванов – председател на ВМРО в Харманли.

30 МИР Шумен – Деан Станчев – член на ръководството на ВМРО ., народен представител в 44-тото Народно събрание.

31 МИР Ямбол – Мария Цветкова – член на ръководството на ВМРО, народен представител в 44-тото Народно събрание.