Волейболистките ни приключиха с актив от 16 точки

Женският национален отбор по волейбол на България завърши на пето място в крайното класиране на втора група на Световното Гран При за сезон 2017.

България ще бъде част от "Нова волейболна лига" през 2018

Волейболистките ни, водени от Иван Сеферинов, записаха пет победи и четири загуби, като приключиха с актив от 16 точки. Така националките ни не намериха място във финалната фаза на втора група на престижната надпревара.

България срещу Белгия на полуфиналите на Евроволей

Като първенец в общото класиране финишира тимът на Корея, с осем победи, една загуба и 25 точки. Със същия актив, но с две точки по-малко – 23, тимът на Германия остана на втора позиция.

За финалната четворка на втора група на Световното Гран При се класираха отборите на Корея, Германия, Полша и Чехия. Турнирът ще се проведе в Острава (Чехия) на 29 и 30 юли. /БГНЕС

За още новини харесайте страницата ни във Facebook ТУК. Там очакваме и вашите коментари.