"Сините" играха с резервите си

"Берое" записа трета поредна победа срещу "Левски" този сезон и зарадва феновете си за финал на сезона. Старозагорци, които бяха в титулярния си състав, надделяха с 3:1 над резервите на "сините" и си гарантираха и на теория четвъртата позиция - цел, за която наставникът им Александър Томаш беше обявил, че ще бъде преследвана, съобщава gong.bg

В тъмен демон за столичани се превърна Мартин Камбуров. Ветеранът, който е футболистът с най-много попадения в мрежата на "Левски" в историята, отбеляза два гола и днес, с което вече има 18 срещу този съперник. По този показател той изпревари Петър Жеков.

Още преди почивката Рубен Бригидо откри резултата за беройци, преди малко след почивкаат Камбуров да удвои. Валери Божинов намали от дузпа в 71-та минута, преди ветеранът да оформи крайния резултат секунди преди края на празна врата, отнемайки радостта на младия Стоян Иванов от дебютния му гол в елита.

Новините на NOVA - вече и в Instagram, последвайте ни.  За още новини харесайте и страницата ни във Facebook ТУК.