"Смърфовете" загубиха отново от французите

"Локомотив" (Пловдив) отпадна от "Страсбург" в третия квалификационен кръг на Лига Европа. „Черно-белите“ загубиха гостуването си на „Стад дьо ла Мейно“ с 1:0 и с общ резултат 2:0 напускат надпреварата.

Единственото попадение в срещата бе дело на Кевин Зои в 7-ата минута на двубоя. "Локомотив' имаше своите шансове пред гола чрез Аралица и Карагарен, а най-чистото положение се откри пред Стивън Езе. Защитникът бе близо до попадение в 62-ата минута, но ударът му с глава мина на сантиметри от целта.

След повече от достойно представяне на европейската сцена, "Локомотив" продължава със здравите битки в Ефбет лига. В понеделник от 20:30ч. на „Лаута“ „черно-белите“ приемат "Дунав" (Русе).

„Локомотив” Пд загуби от „Страсбург” с 0:1 (ВИДЕО)

"Страсбург" - "Локомотив" Пловдив 1:0
Голмайстор: 1:0 Зои (8)