37-годишният португалски национал, петкратен носител на "Златната топка", не успя да отбележи

Отборът на "Ал Насър" с португалската звезда Кристиано Роналдо в състава отпадна от Суперкупата на Саудитска Арабия след загуба с 1:3 от "Ал Итихад" на полуфиналите в Рияд.

37-годишният португалски национал, петкратен носител на "Златната топка", имаше няколко шанса да отбележи гол, но беше добре пазен от защитата на съперника през по-голямата част от мача.

Андерсон Талиска вкара попадението за Ал Насър в 67-ата минута, след като Ал Итихад поведе с 2:0 през първото полувреме с голове на Ромариньо и Абдерразак Хамдалах.

Муханад Ал-Шанкити добави третия гол в третата минута в добавеното време.

Новините на NOVA - вече в InstagramTwitterTelegram и Viber - последвайте ни. За още новини харесайте и страницата ни във Facebook.