ГАЛЕРИИ Българските гимнастички грабнаха злато в многобоя на Световната купа в София Ансамбълът на България по художествена гимнастика спечели златните медали в многобоя на Световната купа, която се провежда в „Арена Армеец“ в София. 2 / 13 Българските гимнастички грабнаха злато в многобоя на Световната купа в София 07 май 2017 09:52 Снимки: Facebook, Българска федерация художествена гимнастика Tweet Още галерии Огромни пъстри капели, цилиндри, кралски особи и световни звезди на Royal Ascot 2026 „25 години БГ Радио: 25 години само българска музика“ Два трамвая се удариха в София Трус от 7,8 разтърси Филипините, има жертви Кола се вряза в автобус в София, има жертва и ранени Последно "сбогом" с Любен Дилов-син Най-популярните