ГАЛЕРИИ Среща Борисов-Макрон 06 юни 2017 12:36 Първо официално посещение в чужбина на премиера Борисов след встъпването му в длъжност. Той се срещна с новоизбрания президент на Франция Еманюел Макрон. Двамата разговарят в Елисейския дворец. Снимки: ЕПА/БГНЕС; Министерски съвет Tweet Още галерии Огромни пъстри капели, цилиндри, кралски особи и световни звезди на Royal Ascot 2026 „25 години БГ Радио: 25 години само българска музика“ Два трамвая се удариха в София Трус от 7,8 разтърси Филипините, има жертви Кола се вряза в автобус в София, има жертва и ранени Последно "сбогом" с Любен Дилов-син Най-популярните