ГАЛЕРИИ Лошите момчета на тениса Американските тенисисти Джими Конърс, победител при мъжете, и Крис Евърт, победител на женския сингъл, показват трофеите си на фенове на "Уимбълдън". 6 юли 1974г. 22 / 63 Лошите момчета на тениса 09 декември 2017 07:04 Снимки: Getty Images Tweet Още галерии Огромни пъстри капели, цилиндри, кралски особи и световни звезди на Royal Ascot 2026 „25 години БГ Радио: 25 години само българска музика“ Два трамвая се удариха в София Трус от 7,8 разтърси Филипините, има жертви Кола се вряза в автобус в София, има жертва и ранени Последно "сбогом" с Любен Дилов-син Най-популярните