Кай Хаверц и Джамал Мусиала вкараха за домакините след почивката

Отборите на Германия и Дания завършиха при резултат 2:0 във втория осминафинал от UEFA EURO 2024. Двубоят бе прекъснат в 36-ата минута заради гръмотевична буря и след пауза от около четвърт част, той отново бе подновен. Кай Хаверц и Джамал Мусиала вкараха за домакините след почивката, предаде Gong.bg.

По-рано днес стана ясен и първият четвъртфиналист на Евро 2024. Швейцария детронира европейския шампион Италия след 2:0 и си осигури място сред осемте най-добри тимове на Стария континент.

По-рано днес стана ясен и първият четвъртфиналист на Евро 2024. Швейцария детронира европейския шампион Италия след 2:0 и си осигури място сред осемте най-добри тимове на Стария континент, предаде Gong.bg.

Футболните фенове ще могат да проследят двубоите от UEFA EURO 2024 по NOVA, DIEMA, DIEMA SPORT 3, в каналите от премиум пакета DIEMA XTRA, както и онлайн на стрийминг платформата PLAY DIEMA XTRA, и в спортния портал Gong.bg