Гледайте новия епизод на предаването този понеделник от 20:00 ч. по NOVA
Кулинарната надпревара „Черешката на тортата“ стартира в понеделник с много смях, добро настроение и усмивки, благодарение на изключителната пъстра и забавна компания от комици. Актрисата Милена Маркова – Маца, която е първият домакин, е добре позната на зрителите от театралната сцена и телевизионния екран със своята непринуденост, неподправеност и силно чувство за хумор. Маца е пето поколение актриса, закърмена на театралната сцена и израснала в бургаския театър. Нейният живот е сцена, а днес тя ще влезе в ролята на майстор готвач и домакиня в готварското риалити, където ще разкрие своя кулинарен талант.
Изтънчена интернационална вечеря от Енджи Касабие в „Черешката на тортата“

Маца обича да импровизира в кухнята, но решава да заложи на любимите си рецепти, които я вдъхновяват. Вечерята й стартира с вкусни мезенца, акомпанирана от разядка от крема сирене, авокадо и рукола. В салатата си миксира айсберг, бейби спанак, шамфъстък и ябълки. За основно домакинята приготвя сочна свинска вратна пържола на фурна с гарнитура от картофи, но на масата ще постави и печени люти чушлета. Специално за гостите си актрисата замесва безглутенов хляб от овесени трици, моцарела и сусамови ядки. Десертът ще е хърватска изненада – бисквитена торта „Баядера“.
Африканска вечеря по автентични рецепти от Прея в „Черешката на тортата“

С каква изненада ще посрещне домакинята компанията и ще успее ли да стимулира адреналина и апетита им? Колко е тънка границата между комедия и пародия, ще разкаже на „workshop Гъмов“ ветеран комикът в компанията. Ще успеят ли да преодолеят лютата изненада гостите и как ще оценят храната и представянето на Милена Маркова – Маца, гледайте тази вечер от 20.00 ч. по NOVA.
Всичко за „Черешката на тортата“ можете да откриете на сайта на предаването, както и на официалната му Facebook страница. Епизодите от новия сезон на кулинарното риалити можете да гледате на NOVA PLAY след излъчването им в ефир.
Редактор: Райна АврамоваПоследвайте ни