Какви изненади е подготвил музикантът за българската публика?

Голямата гръцка звезда Константинос Аргирос е в България за своя грандиозен концерт в зала Арена „София“. Събитието ще се състои тази вечер и е едно от най-очакваните. Екип на NOVA се срещна с него минути след като музикантът стъпи на българска земя.

„Чувствам се толкова хубаво тук и това е моето трето идване в България. Получавам много любов от българските фенове и съм сигурен, че ни очаква най-хубавата вечер. Нямам търпение да се срещнем и да прегърна всички ви. Не знам как да ви се отблагодаря. България е в сърцето ми“, сподели пред репортер на „Здравей, България“ гръцката звезда.

С какво се отличава българската публика и умеем ли да се забавляваме?

„Българската публика е една от най-добрите в света. Развълнуван съм за концерта. Вярвам, че предстои запомняща се вечер и чакам с нетърпение срещата ни. Невероятно е, че всички билети са разпродадени. Трудно намирам достатъчно силни думи, с които да ви благодаря. Обичам ви и благодаря.“

Константинос Аргирос с грандиозен концерт в зала Арена „София“ на 13 февруари

Една от изненадите за предстоящия тази вечер концерт е подгряващата изпълнителка, която след участието си тази вечер, ще излети, за да се бори за място на Евровизия.

„Желая й успех и съм сигурен, че ще се представи страхотно и ще бъде най-добрата“, категоричен е Аргирос.

„Концертът ще бъде страхотен, заради хората и енергията им. Публиката е тази, която носи енергията в залата. Ние просто пеем и изразяваме любовта чрез музиката. Говоря за онази химия между мен, моят екип и хората, които ще бъдат в залата. Тя е най-важна“, признава гръцкият изпълнител.

NOVA е ексклузивен медиен партньор на събитието.

Редактор: Райна Аврамова