Спортният директор на ловчанлии накара своите футболисти да напуснат терена

Отборът на "Левски" спечели със служебен резултат 3:0 дербито от 20-ия кръг на А група с "Литекс". Припомняме, че двубоят бе прекратен при резултат 0:1 в полза на "оранжевите", след като спортният директор на ловчанлии Стойчо Стоилов накара своите футболисти да напуснат терена

До това се стигна след много емоционално първо полувреме, в което главният арбитър на двубоя Георги Йорданов показа два червени картона на играчи на „Литекс”, като при втория отсъди и дузпа в полза на „Левски”.

В заключителните минути на първата част ситуацията на терена ескалира. При атака на „Левски” Рафа Бенитес удари без топка Бедоя. И този път реферът бе безкомпромисен, показвайки директен червен картон, а освен това и отсъди 11-метров наказателен удар в полза „сините”.