Това беше третият мач на отбора в група "А "на Шампионската лига

"Лудогорец" претърпя най-тежката си загуба в европейските си участия, като отстъпи при гостуването си на "Арсенал" с 0:6. Това беше третият мач на отбора в група "А "на Шампионската лига.

По темата

С хеттрик за успеха на англичаните се отличи Месут Йозил (56’, 82’, 87'), а по едно попадение добавиха още Алексис Санчес (12’), Тио Уолкът (42’) и Алекс Окслейд-Чембърлейн (46’).

Българският шампион игра нелошо през първото полувреме и имаше доста възможности, но след почивката допусна цели шест попадения, коментира Gong.bg. Това е най-тежката загуба за "Лудогорец" изобщо в новата история на клуба.

СНИМКИ ОТ ДВУБОЯ ВИЖТЕ ТУК

В другия мач от тази група "Пари Сен Жермен" победи с 3:0 "Базел". Така в класирането "Арсенал" и ПСЖ продължават да водят в класирането с актив от по 7 точки, докато "Лудогорец" и "Базел" са с по 1 точка.

На 1 ноември "Лудогорец" приема "Арсенал", а "Базел" е домакин на ПСЖ.