Моята новина Градът Начало Моята новина Зима Начало Градът Зима Зима 11 януари 2017 15:20 Обновена в 22:19 Стефанова Така изглежда единственият използваем подлез в Шумен - пред хипермаркет "Кауфланд" . На булеварда има ограда, на светофарната уредба няма светофар за пешеходци. Пресича се единствено през подлеза. Ами сега? Градът❯ Българските пътища Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление
Стефанова Така изглежда единственият използваем подлез в Шумен - пред хипермаркет "Кауфланд" . На булеварда има ограда, на светофарната уредба няма светофар за пешеходци. Пресича се единствено през подлеза. Ами сега?