Мачът на „сините” срещу германския „Айнтрахт” завърши с равен резултат

„Левски” и „Айнтрахт" (Франкфурт) завършиха при резултат 1:1 в първия мач от плейофа за влизане в групите на Лига на конференциите. Рандал Коло Муани откри резултата в началото на мача, а в последните минути Асими Фадига взриви Националния стадион „Васил Левски" с феноменално попадение, отбелязано от дистанция от около 25 метра.

Столичният гранд имаше още една отлична възможност за гол през първото полувреме, когато Роналдо от няколко метра не успя да засече в мрежата страхотно подаване на Уелтън. Малко преди това шут на Джавад ел Джемими от пряк свободен удар мина на сантиметри от горната греда, пише gong.bg

Гостите, от своя страна, след първия гол рядко застрашаваха Пламен Андреев, а през втората част на двубоя на няколко пъти имаха възможност да изпълнят преки свободни удари около наказателното поле, които не доведоха до нищо опасно.