Тя поясни и за какво точно е повикана

Разпитаха Менда Стоянова в ГД „Национална полиция”. Тя обясни, че е повикана по сигнал на БОЕЦ, по който вече е дала обяснения пред Прокуратурата. „В този сигнал съм цитирана, че съм внесла законодателни промени, които са облагодетелствали Васил Божков. Това е абсолютна лъжа”, добави Стоянова.

Стоянова определи разпита си като пиар акция на Бойко Рашков. „БОЕЦ могат да си твърдят всичко, всеки един може да напише някакъв сигнал и да упомене името на този или онзи. И службите започват да се занимават с това. Този въпрос съм го изяснила миналата година пред Прокуратурата. Сега отново МВР го повдига. Институция връз институция. Пиар върху пиар”, обясни още тя.

И се обърна към журналистите пред ГДНП: „Вие сте тук, защото някой ви се е обадил. Да търсите или да реализирате пиара на министъра на вътрешните работи”. 

 

 

Миналата година Стоянова съобщи, че напуска политиката, защото ГЕРБ има нужда от млади хора. Изявлението дойде, след като избягалият в Дубай Васил Божков обвини нея и финансовия министър Владислав Горанов в получаване на големи подкупи от него.

 

 

За да научавате първи новините от България и света, изтеглете новото приложение на NOVA - за Android ТУКiOS (Apple) ТУК и HUAWEI AppGallery ТУК

Редактор: Георги Генов
Източник: БГНЕС