Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Развалено мляко Начало Пълен абсурд Развалено мляко Развалено мляко 28 юли 2016 19:17 Обновена в 21:03 Антонио Йорданов Здравейте, купувам си айран този понеделник и ето какво намерих в него, а срокът му не беше изтекъл. Дори да беше, мисля, че не трябва да е на пазара! Пълен абсурд❯ Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна Изливане на фекални води на плажа в Царево
Антонио Йорданов Здравейте, купувам си айран този понеделник и ето какво намерих в него, а срокът му не беше изтекъл. Дори да беше, мисля, че не трябва да е на пазара!