Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Безобразен шум след полунощ от два валяка Начало Пълен абсурд Безобразен шум след полунощ от два валяка Безобразен шум след полунощ от два валяка 30 юли 2016 00:53 Обновена в 16:38 Мариан Спокойна петъчна нощ в София, ж.к. "Дружба" 1, ул "Амстердам". Асфалтиране на паркинг след полунощ. Шумът идва от два големи валяка. Пълен абсурд❯ Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна Изливане на фекални води на плажа в Царево
Мариан Спокойна петъчна нощ в София, ж.к. "Дружба" 1, ул "Амстердам". Асфалтиране на паркинг след полунощ. Шумът идва от два големи валяка.