Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Паркиране на спирка - защо не? Начало Пълен абсурд Паркиране на спирка - защо не? Паркиране на спирка - защо не? 09 август 2016 09:42 Обновена в 11:08 Яна Пенева Веселяк паркира на спирката на рейса в Бистрица. Пълен абсурд❯ Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна Изливане на фекални води на плажа в Царево