Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Не сме в Англия! Начало Пълен абсурд Не сме в Англия! Не сме в Англия! 12 август 2016 11:00 Обновена в 14:35 Пламен Петров Здравейте! Клипът не е заснет в Англия, а в столичния квартал "Христо Ботев". Пълен абсурд❯ Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна Изливане на фекални води на плажа в Царево