Моята новина Градът Начало Моята новина Шофьор пуши и говори по телефона в автобуса Начало Градът Шофьор пуши и говори по телефона в автобуса Шофьор пуши и говори по телефона в автобуса 14 октомври 2016 08:44 Обновена в 10:54 Красимир Генков Шофьор пуши и говори по телефона в автобуса по време на движение! Редно ли е!? Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама