Моята новина Градът Начало Моята новина Нагло паркиране в парк Света Троица в София Начало Градът Нагло паркиране в парк Света Троица в София Нагло паркиране в парк Света Троица в София 03 ноември 2016 13:01 Обновена в 20:58 Иван Пешев От години се паркира по алеите в парка заради църквата, но това не ги оправдава, че не може да се мине нито с детска количка, нито сам пешеходец. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Иван Пешев От години се паркира по алеите в парка заради църквата, но това не ги оправдава, че не може да се мине нито с детска количка, нито сам пешеходец.