Моята новина Градът Начало Моята новина Нагло паркиране по тротоарите Начало Градът Нагло паркиране по тротоарите Нагло паркиране по тротоарите 07 ноември 2016 10:53 Обновена в 14:41 Димитър димитров Нагло паркиране по тротоарите около болница "Токуда" Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама