Моята новина Градът Начало Моята новина Мръсотия и мизерия в Лом Начало Градът Мръсотия и мизерия в Лом Мръсотия и мизерия в Лом 12 ноември 2016 14:20 Обновена в 14:43 Н.Н. Град Лом е потънал в боклуци, смрад и мизерия. Изглежда много европейски, не мислите ли? Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама