Моята новина Градът Начало Моята новина Замърсяване на природата Начало Градът Замърсяване на природата Замърсяване на природата 26 ноември 2016 17:02 Обновена в 07:58 Радостина Казакова Здравейте, мисля, че снимките нямат нужда от коментар. По-скоро се питам до кога ще продължава това? Снимките са направени на метри от "Ломско шосе" в село Волуяк, община София. Градът❯ Българските пътища Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление
Радостина Казакова Здравейте, мисля, че снимките нямат нужда от коментар. По-скоро се питам до кога ще продължава това? Снимките са направени на метри от "Ломско шосе" в село Волуяк, община София.