Моята новина Градът Начало Моята новина Безстопанственост Начало Градът Безстопанственост Безстопанственост 19 февруари 2017 14:29 Обновена в 16:40 Мария Мар Гр. София, бул. "Бели Дунав", ж.к. "Надежда" 5, блок 530, вх. Г. Помещение на ДВСК, което от години стои безстопанствено. Обитава се от клошари, които палят огън. Въпрос на време е да подпалят целия блок. Градът❯ Българските пътища Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление
Мария Мар Гр. София, бул. "Бели Дунав", ж.к. "Надежда" 5, блок 530, вх. Г. Помещение на ДВСК, което от години стои безстопанствено. Обитава се от клошари, които палят огън. Въпрос на време е да подпалят целия блок.