Моята новина Градът Начало Моята новина Пълно безобразие на "Топлофикация" Начало Градът Пълно безобразие на "Топлофикация" Пълно безобразие на "Топлофикация" 14 юни 2018 22:56 Обновена в 10:33 Иван Балабанов Адски тормоз всяка вечер. Снимам от разстояние между 800 м и 1000 м. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама