Моята новина Градът Начало Моята новина Димки на "Орлов мост" Начало Градът Димки на "Орлов мост" Димки на "Орлов мост" 14 юни 2013 22:48 Обновена в 22:48 Снимка: Ива Петрова Димки бяха пуснати на протеста в София Снимка: Ива Петрова Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама