Моята новина Градът Начало Моята новина Поликлиниката в "Обеля" - блокирана Начало Градът Поликлиниката в "Обеля" - блокирана Поликлиниката в "Обеля" - блокирана 05 октомври 2016 12:33 Обновена в 12:33 Деница Иванова Снимките са от входа на спешния център на поликлиниката в "Обеля", който е напълно разкопан и блокиран. Ако трябва да влезе неподвижен човек, алтернативата е да бъде носен на гръб. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Деница Иванова Снимките са от входа на спешния център на поликлиниката в "Обеля", който е напълно разкопан и блокиран. Ако трябва да влезе неподвижен човек, алтернативата е да бъде носен на гръб.