Моята новина Градът Начало Моята новина Нагло пaркиране в Ботевград Начало Градът Нагло пaркиране в Ботевград Нагло пaркиране в Ботевград 10 октомври 2016 23:27 Обновена в 10:44 Алекс На това се казва наглост. Заслужава някой да го блокира и отпред, и да видя как ще излезне. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама