Моята новина Градът Начало Моята новина Паркирането Начало Градът Паркирането Паркирането 03 ноември 2016 01:11 Обновена в 08:00 Анонимно Докога ще се паркира така? Забранено ли е? Позволено ли е? Защо от всичките паркирани коли глобяват само някои, а другите не са нарушители! За едни може да важи закона, за други - не. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Анонимно Докога ще се паркира така? Забранено ли е? Позволено ли е? Защо от всичките паркирани коли глобяват само някои, а другите не са нарушители! За едни може да важи закона, за други - не.