Моята новина Градът Начало Моята новина Нагло паркиране в двор Начало Градът Нагло паркиране в двор Нагло паркиране в двор 17 ноември 2016 09:37 Обновена в 09:43 Иван Тачев Този наглец е паркирал в двор на няколко жилищни блока, където играят деца. Едно от малкото места в София без коли. Намира се на ул."Черковна" и ул. "Султан-тепе". Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Иван Тачев Този наглец е паркирал в двор на няколко жилищни блока, където играят деца. Едно от малкото места в София без коли. Намира се на ул."Черковна" и ул. "Султан-тепе".