Моята новина Градът Начало Моята новина Неправилно паркиране Начало Градът Неправилно паркиране Неправилно паркиране 27 ноември 2016 18:38 Обновена в 22:23 Емилия Маркова Безобразно паркиране в София на бул. "Витоша" срещу НДК. Колите вече си обособиха паркинг в средата на платното. Не само нагло, но и изключително опасно! Градът❯ Българските пътища Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление
Емилия Маркова Безобразно паркиране в София на бул. "Витоша" срещу НДК. Колите вече си обособиха паркинг в средата на платното. Не само нагло, но и изключително опасно!