Моята новина Градът Начало Моята новина Паркирали на спирка в ж.к. "Младост"2 Начало Градът Паркирали на спирка в ж.к. "Младост"2 Паркирали на спирка в ж.к. "Младост"2 01 декември 2016 08:28 Обновена в 12:27 Борислав Това се случва почти всяка сутрин. Няма откъде човек да се качи в автобуса нормално. Разбирам, че няма места за паркиране, но тук ли е мястото? Градът❯ Българските пътища Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление
Борислав Това се случва почти всяка сутрин. Няма откъде човек да се качи в автобуса нормално. Разбирам, че няма места за паркиране, но тук ли е мястото?