Моята новина Градът Начало Моята новина Да яхнеш "зебрата" Начало Градът Да яхнеш "зебрата" Да яхнеш "зебрата" 14 декември 2016 09:45 Обновена в 10:31 Биляна Град София, 21 век, някъде из ж.к. "Левски В". Питам аз, кой гадняр е мушнал пешеходната пътека под тези добре паркирали автомобили?! Градът❯ Българските пътища Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление
Биляна Град София, 21 век, някъде из ж.к. "Левски В". Питам аз, кой гадняр е мушнал пешеходната пътека под тези добре паркирали автомобили?!