Моята новина Градът Начало Моята новина Шофиране в пешеходната част на бул. "Витоша" Начало Градът Шофиране в пешеходната част на бул. "Витоша" Шофиране в пешеходната част на бул. "Витоша" 15 декември 2016 21:07 Обновена в 21:52 Георги Стоянов Пореден наглец шофира по пешеходната част на бул. "Витоша" в София на 15.12.2016 г. около 20.00 ч. вечерта. Градът❯ Българските пътища Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление
Георги Стоянов Пореден наглец шофира по пешеходната част на бул. "Витоша" в София на 15.12.2016 г. около 20.00 ч. вечерта.