Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Излизане от с. Динковица, Видинско (ВИДЕО) Начало Пълен абсурд Излизане от с. Динковица, Видинско (ВИДЕО) Излизане от с. Динковица, Видинско (ВИДЕО) 08 януари 2017 19:19 Обновена в 21:40 Борислав За това ли плащаме по 97 лева за годишни винетки??? За да няма излизане от селата без помощта на трактори ли? Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Борислав За това ли плащаме по 97 лева за годишни винетки??? За да няма излизане от селата без помощта на трактори ли?