Моята новина Градът Начало Моята новина В подлеза на бул. "Ситняково" и ул. "Оборище" Начало Градът В подлеза на бул. "Ситняково" и ул. "Оборище" В подлеза на бул. "Ситняково" и ул. "Оборище" 24 януари 2017 13:49 Обновена в 13:55 Веселка Димитрова Преди 2 месеца Ви изпратих снимки със състоянието на стълбището на подлеза на бул. "Ситняково" и ул. "Оборище". Тези снимки са от днес, 2 месеца по-късно... Градът❯ Българските пътища Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление
Веселка Димитрова Преди 2 месеца Ви изпратих снимки със състоянието на стълбището на подлеза на бул. "Ситняково" и ул. "Оборище". Тези снимки са от днес, 2 месеца по-късно...