Моята новина Градът Начало Моята новина Защо е мръсен въздухът в София! Начало Градът Защо е мръсен въздухът в София! Защо е мръсен въздухът в София! 07 февруари 2017 17:48 Обновена в 20:51 Николай Андреев Многократно съм информирал Столична община за палеж на гуми в "Илинден" и "Света Троица", но от там нехаят! Градът❯ Българските пътища Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление
Николай Андреев Многократно съм информирал Столична община за палеж на гуми в "Илинден" и "Света Троица", но от там нехаят!