Моята новина Градът Начало Моята новина Поетапно събарят бившите "виетнамски" общежития Начало Градът Поетапно събарят бившите "виетнамски" общежития Поетапно събарят бившите "виетнамски" общежития 10 февруари 2017 13:20 Обновена в 13:29 Жоро Поетапно събарят бившите "виетнамски" общежития в ж.к. "Красна поляна". Даже и при наличието на над 20 служители на реда, ромите от кваратала пак се опитват да изнесат метала от разрушената сграда. Градът❯ Българските пътища Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление
Жоро Поетапно събарят бившите "виетнамски" общежития в ж.к. "Красна поляна". Даже и при наличието на над 20 служители на реда, ромите от кваратала пак се опитват да изнесат метала от разрушената сграда.