Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Пътища Начало Пълен абсурд Пътища Пътища 22 февруари 2017 20:25 Обновена в 20:51 Димитър Димитров Това е път, правен от бай Тошо и за това плащаме винетки, данъци и нищо. Път няма, моля ви, в кой век живеем? Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Димитър Димитров Това е път, правен от бай Тошо и за това плащаме винетки, данъци и нищо. Път няма, моля ви, в кой век живеем?