Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Огромна дупка Начало Пълен абсурд Огромна дупка Огромна дупка 10 март 2017 16:48 Обновена в 21:41 недко Огромна дупка след авария и разкопаване на ВиК Добрич, кв. "Христо Ботев", ул. "Самарско знаме". Кой трябва да отстрани тази пропаст, изпотрошихме си колите?! Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
недко Огромна дупка след авария и разкопаване на ВиК Добрич, кв. "Христо Ботев", ул. "Самарско знаме". Кой трябва да отстрани тази пропаст, изпотрошихме си колите?!