Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина "Инвалиди" Начало Пълен абсурд "Инвалиди" "Инвалиди" 10 март 2017 23:27 Обновена в 17:36 Давид Стоянов Сигурен съм, че след като така нагло са заели инвалидните места в мола, няма да се впечатлят да видят снимка на колата си по тв, но докога ще подминаваме наглостта на простака? Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Давид Стоянов Сигурен съм, че след като така нагло са заели инвалидните места в мола, няма да се впечатлят да видят снимка на колата си по тв, но докога ще подминаваме наглостта на простака?