Моята новина Градът Начало Моята новина Улицата, на която живеем Начало Градът Улицата, на която живеем Улицата, на която живеем 17 март 2017 08:50 Обновена в 10:22 Ивайло Димитров Това е улица ''Славей'' в Перник. От два месеца е в това положение след намесата на ВиК, а по документи улицата е асфалтирана няколко пъти. Градът❯ Дупките в София Опасно дърво Жители на „Левски Г“ сигнализират за необслужени зелени площи и висока трева в квартала Жители на „Зона Б-5“ в София сигнализират за силно замърсяване от заведение и задимяване на жилищен блок Жители на столичния квартал „Кръстова вада“ сигнализират за вандализъм и спиране на тока след увреждане на улично осветление Гражданин сигнализира за фалшив SMS от името на КАТ с цел фишинг измама
Ивайло Димитров Това е улица ''Славей'' в Перник. От два месеца е в това положение след намесата на ВиК, а по документи улицата е асфалтирана няколко пъти.