Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Училището в Горни Дъбник Начало Пълен абсурд Училището в Горни Дъбник Училището в Горни Дъбник 18 март 2017 07:42 Обновена в 14:55 Natalya Garneva Това е училище в Горни Дъбник, а това са боклуци от септември 2016-а. В това училище учат над 130 деца. Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Natalya Garneva Това е училище в Горни Дъбник, а това са боклуци от септември 2016-а. В това училище учат над 130 деца.