Моята новина Пълен абсурд Начало Моята новина Нагло паркиране в Казанлък Начало Пълен абсурд Нагло паркиране в Казанлък Нагло паркиране в Казанлък 20 март 2017 17:47 Обновена в 18:02 Илия Георгиев На паркинг пред поликлиниката в гр. Казанлък. Нагло паркиралия "Опел" запушва два автомобила. Пълен абсурд❯ Работници хвърлят отпадъци от покрива без обезопасителен улей Без път и улично осветление Калотина Жители на столичен квартал сигнализират за липса на улично осветление Бързи и яростни тротинетки Агресивен водач изпреварва в Кресна
Илия Георгиев На паркинг пред поликлиниката в гр. Казанлък. Нагло паркиралия "Опел" запушва два автомобила.